Antykoncepcja po stosunku – Women Help Women

Obecnie na stronie organizacji Women Help Women można zakupić antykoncepcję po stosunku i-pill w ilościach odpowiednio 5 oraz 10 opakowań

Wyjątkowo, jeśli nie chcesz zamawiać wiecej niż 1 opakowania istnieje też opcja zakupu.

– sugerowana darowizna to 28 Euro w przypadku 5 opakowań
– sugerowana darowizna to 35 Euro w przypadku 10 opakowań
– sugerowana darowizna to 10 Euro w przypadku 1 opakowania
* jesli potrzebujesz innej ilości tabletek antykoncepcji po stosunku, napisz do nas email na [email protected]

Potrzebujesz aborcji? Zadzwoń, dowiedz się jakie masz możliwości

Grupa wsparcia Kobiet w Sieci to grupa, u której można uzyskac rzetelną informację na temat bezpiecznych sposobów usuwania ciąży. Grupę stanowią kobiety które same miały aborcję farmakologiczną i mogą podzielić się swoimi doświadczeniami z tego okresu.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 10 – 20

nr 730 861 724 (Play)

nr 725 892 134 (Plus)

nr 503 937 745 (Orange)

 

Czasami nie możemy odebrać Waszego telefonu, za co oczywiście bardzo przepraszamy, ale prosimy pamiętać, jak tylko będziemy mogły oddzwonimy. Jeśli sprawa jest pilna i wymaga natychmiastowego kontaktu prosimy zostawić wiadomość na poczcie głosowej lub wysłać wiadomość tekstową, krótko opisując problem.

Zapraszamy na nasze polskie forum www.maszwybor.net dawne www.womenonweb.info gdzie można poczytać o aborcji farmakologicznej.

Grupę stanowią kobiet nie zrzeszone w żadnej organizacji, telefony opłacamy za własne pieniądze, miło nam będzie jeśli w ramach podziękowania za udzieloną pomoc, doładujesz nam konto symboliczną kwotą 5 zł.

Z góry bardzo dziękujemy.