Aborcyjna Doula

Jesteśmy aborcyjne Doule, kobiety które są z innymi kobietami i pomagają mi przejśc ciężki czas jakim jest własna aborcja. Doula, daje nie tylko informacje, daje pomoc psychologiczną,  współczucie i dobre słowo. To soba, która z racji znajomości tematu może uspokoic kobietę w trakcie tego nerwowego czasu.

Doula, to przyjaciółka. Chce nią być dla innych kobiet. Dzielenie tak intymnego doświadczenia jakim jest aborcja zbliża kobiety. Często z tego powstają przyjaźnie na długie lata.  Nikt nie zrozumie nas lepiej (oprócz nas samych) jak ta co przeszła już tą drogę.

Zaufajcie Doulom, zaufajcie nam przyjaciółkom od aborcji. Nie tylko powiemy Wam jak ją wykonać środkami dostępnymi w Polsce. Wirtualnie będziemy Wam towarzyszyć, podpowiadać co trzeba zrobić, jak sie zachować by nie zrobić sobie krzywdy.

Telefony do nas funkcjonują od poniedziałku do piątku.

oto one:

725 892 134 (Plus) od poniedziałku do piątku do godziny 22.

503 937 745 (Orange) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-9:00, 16:00-22:00, 9:00-16:00 tylko sms.

730 861 724 (Play) od poniedziałku do piątku do godziny 22.

Nasze telefony są  uruchomione za własne pieniądze, jeśli czujesz, ze ci pomogłyśmy i chcesz nas wspomóc to miło nam będzie jeśli w doładujesz nam konto telefoniczne symboliczną kwotą 5,00 zł.

Z góry bardzo dziękujemy.

Zachęcamy również do „polubienia” fb’owego potralu Kobiet w Sieci, na którym będą pojawiały się aktualne informacje dotycznące działalności Grupy.
https://www.facebook.com/?ref=logo#!/pag…40?fref=ts

 

Ciocia Basia… pomaga

Ciocia Basia pomaga  kobietom z Polski, ktore przyjezdzaja do Berlina, aby miec aborcje.

Organizacja ta służy informacją, ma listę kontaktów do klinik i do lekarzy. Zapewnia nocleg za darmo. Odprowadza kobietę do kliniki i zapewnia tłumaczkę.

Women Help Women

Jest!…. jest!

przyszła moja paczka 🙂 czekałam niedługo bo 1 października dostałam nr przesyłki a już wczoraj była u mnie w domu 😉

WP_20141007_002

prezerwatyw mam tyle że starczy na długo za bardzo małą cenę (nawet na allegro za tyle dostać nie mozna  hehehee)

do tego tabletki po stosunku na wypadek gdyby prezerwatywa pękła :p

a jak one nie podziałają to mam zestaw 🙂 za 75 euro do wykonania aborcji farmakologiczne 🙂

wypasssssss

01

Women Help Women rządzi!!!!!!

www.womenhelp.org

usmiech

 

 

 

Skąd wziąć pigułkę „po stosunku”?

We wcześniejszym wpisie  (tutaj) pisałam o tym, że niebawem zdradzę gdzie się zaopatruję w te i inne lekarstwa 😉

Taaaa daaaammmm

www.womenhelp.org  Women Help Women

to co prawda nowa inicjatywa i może zabrzmi jak reklama ale co tam

na stronie WHW można przeczytać

Sugerowana wysokość darowizny: w przypadku rocznego zestawu pigułek antykoncepcyjnych (13 opakowań) – 55 Euro. W przypadku 6 miesięcznego zestawu pigułek antykoncepcyjnych – 40 Euro. W przypadku 6 opakowań antykoncepcji po stosunku – 32 euro (Women Help Women ma nadzieję, że kobiety posiadające takie tabletki podzielą się nimi, w razie potrzeby, z przyjaciółkami, siostrami, koleżankami z pracy).

Tabletka antykoncepcyjna o której mowa powyżej to  Loette ® (Levonorgestrel 0,1mg and Ethinyl oestradiol 0,020 mg), podobno wywołuje najmniej efektów ubocznych. Pisze podobno bo jeszcze jej nie spróbowałam 🙂 może znajdzie się dziewczyna, która napisze nam coś o niej ?

Pigułkę „po stosunku” opisze później bo własnie zamówiłam dla siebie opakowanie. Jak przyjdzie to wrzucę zdjecie 🙂

To co dla mnie jest najważniejsze, to ze mogę zamówić dla siebie leki, na które w Polsce musze wybłagać prawie lekarza o receptę. Nie musze się upokażać przed lekarzem skoro mam do nich prawo. Nie musze wysłuchiwać morałów, jestem dorosła i dawno już wyrosłam z prawienia kazań przez moich rodziców ( co dopiero osób obcych).

Do tego sama cena… 6 opakowań pigułki „po” 32 euro, jak w sześć przyjaciólek zamówimy to wychodzi po niecałe 5,5 euro, cena śmiesznie niska w porównaniu z ceną w Polsce (około 100zł – 25 euro).

Dlatego kobieto, zamawiaj, nawet jeśli teraz nie potrzebujesz, kto wie co sie wydarzy w nastepnym cyklu… lepiej mieć w domu  😉 jak paracetamol 🙂