Brak przesyłek Women on Web czyli jak sobie radzic?

Faktem jest ze przesyłki z Women on Web nie przychodza do Polski i nie wiadomo kiedy zostaną wznowine. Czas jak za partyzantki i jakoś trzeba sobie radzić. No ale co to jest jakoś?

Mamy kilka możlwiości w zasięgu ręku

1. Jesli pieniądze nie grają roli masz do wydania około 400 Euro, to w niedalekiej odległosci od naszej południowej granicy ze Słowacja jest klinika, która ma telefoniczny dyżur polski i można umówić sie na zabieg. Koszt usługi 370 euro, mozna z dodatkową opłatą 20 euro skorzystac z zorganizowanego dojazdu bezpośrednio do kliniki (autobusy odchodza z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Opola można to odczytac na ich stronie)

2. Z bolem serca to pisze ale mozna kupić artrotek u handlarzy. W sieci pełno jest ogłoszeń, dzwońcie, pytajcie szukajcie gdzie najtaniej. Jednak nalezy zwrócić na pewne rzeczy uwagę, bo po pierwsze rozmawiając z taka osobą należy wybrać albo odbiór osobisty, albo możliwość płatności przy odbiorze i mozliwości sprawdzenia przesyłki przed dokonaniem zapłaty. To jest podstawa wszystkiego. Kazdy kto nie chce sie zgodzić na jedną z tych dwóch form odbioru mozna ze 100% pewnoscią okresli go jako zwykłego oszusta chcącego od nas wyłudzić pieniądze.

Po drugie, dobrze jest kupić od razu 20 tabletek. Normalnie przyjmujemy 3 dawki po 4 tabletki (12 szt) ale gdyby nic się nie działo po tych 3 -dawkach można zażyc jednorazowo do 5 – porcji po 4 tabletki. Lepiej miec wiecej i niech zostaną niż później potrzebować w trakcie

Po trzecie – w trakcie sprawdzania przesyłki przy odbiorze, dokładnie obejrzeć blistry. Czy przypadkiem nie maja naklejonych naklejek z nazwą arthrotek (a pod spodem na przykład jakiś apap czy paracetamol) Pamietajcie, że handlarze to nie altriuści, nastawieni są na zarobek i nie mają skrupułów. Ich nie interesuje to że jesteście w desperacji, wręcz odwrotnie korzystają z sytuacji, żeruja na waszym nieszczęsciu nabijając sobie kieszenie. Nie dajcie sie oszukiwac, sprawdzajcie, werujcie. Zachowajcie zdrowy rozsądek.

3. To możliwość uzuskania recepty na opakowanie Arthroteku, za którą zaplacicie w aptece w porywach do 60 zł. Ta opcja jest najtańsza ale i najtrudniejsza do uzyskania. Są jednak szczęśliwcy którym sie to udaje.

 

Życze wszystkim kobietom, powodzenia. Wiem ze to dla was jest czas niesamowicie trudny, stresujący i nie sprzyja logicznemu myśleniu. Dlatego nie bójcie sie pisac do nas, dzwonic na nasze telefony. My staramy sie odpowiedziec na każde nawet najdziwniejsze pytanie.