Czy któraś z was ma doświadczenie z akcją w 8tc? Bardzo się boję
Jest dużo wątków w sekcji 8-my tydzień. Z tego co czytałam nie ma się czego bać i zazwyczaj leci jak mocniejszy okres

Wczoraj miałam akcję 8+4. Wszytsko opisałam

poszło sprawnie i szybko