Kobiety w Sieci

Pełna wersja: 8tc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy któraś z was ma doświadczenie z akcją w 8tc? Bardzo się boję
Jest dużo wątków w sekcji 8-my tydzień. Z tego co czytałam nie ma się czego bać i zazwyczaj leci jak mocniejszy okres :)
Wczoraj miałam akcję 8+4. Wszytsko opisałam ;) poszło sprawnie i szybko