Kobiety w Sieci

Pełna wersja: Błagam o pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ale co Ci powiedzieli? Że nie ma ciąży tylko endometrium?
(30-04-2026, 15:07)o_lisek napisał(a): [ -> ]Ale co Ci powiedzieli? Że nie ma ciąży tylko endometrium?

Tak. I szukali na siłę pozamacicznej. Ale w jajowodach jest czysto… mój lekarz się bardzo przejął. Wie o co chodzi dlatego chce wszystko dokładnie sprawdzić.
Wychodzę dziś do domu. Zostały resztki w macicy i z bety 6000 spadło mi przez niecałą dobę do 2000.
Całe szczęście :)
Stron: 1 2 3