05-04-2024, 11:44
Hej. 01.03 miałam swoją akcję , od tego czasu na początku krwawiłam a od dwóch tygodni było lekkie plamienie bardziej jasno brązowe . Natomiast od dwóch dni leci mi krew taka żywa. Zawsze okres miałam ciemno czerwony ze skrzepami delikatnymi. Jak myślicie czy to już może być miesiączka po takim czasie od abo? Nie miałam dnia przerwy od plamienia . Cały ten czas krwawiłam i plamiłam. Zawsze przed okresem pociłam się w nocy a teraz żadnych objawów .