Kobiety w Sieci

Pełna wersja: Pierwszy okres po abo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej. 01.03 miałam swoją akcję , od tego czasu na początku krwawiłam a od dwóch tygodni było lekkie plamienie bardziej jasno brązowe . Natomiast od dwóch dni leci mi krew taka żywa. Zawsze okres miałam ciemno czerwony ze skrzepami delikatnymi. Jak myślicie czy to już może być miesiączka po takim czasie od abo? Nie miałam dnia przerwy od plamienia . Cały ten czas krwawiłam i plamiłam. Zawsze przed okresem pociłam się w nocy a teraz żadnych objawów .
Hej, no to możliwe że to jeszcze nie jest miesiączka. Czasem dopiero po fakcie albo wręcz podczas drugiej miesiączki po abo jesteśmy w stanie wstecznie ocenić że tamto to była miesiączka. Nie ma innej rady. Zobaczysz ile potrwa to krwawienie, czy się jeszcze zmieni, itp.
od aborcji minął miesiąc więc może to jednak okres, jak to krwawienie się rozwinęło?
żywa czerwona krew to może być to po miesiącu