Kobiety w Sieci

Pełna wersja: Za późno na awaryjna antykoncepcję.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej . Mam problem otóż zdarzyło mi się, że parę razy zapomniałam tabletki antykoncepcyjnej przyjąć. Uprawiałam seks z moim partnerem i doszło do wytrysku. Ostatnia tabelkę wzięłam w czwartek. Seks uprawialiśmy w niedzielę więc powinnam najpóźniej  w poniedziałek dostać okres. We wtorek rozpoczęłam kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Okresu nadal brak. Wiem że już za późno na awaryjna antykoncepcję. Nie chce mieć dzieci. Mój partner już ma i nie będzie chciał ich więcej. Nie jestem gotowa na macierzyństwo i nie posiadam rodziny która mi pomoże. Proszę powiedzcie mi co mam robić,? Czy mogę zamówić z ogranizacji tabletki poronne czy urząd celny mi tego nie zatrzyma? Czy mam zamawiać na adres domowy? Proszę pomóżcie
Czytałaś ulotkę swoich tabletek? Powinno tam być opisane co robić w tej sytuacji. I na początek trzeba potwierdzić ciążę ;)
Biorę te tabletki ponad dwa lata zawszę po odstawieniu mam trzeciego dnia okres. Tym razem jest innaczej. Obawiam się , że doszło do zapłodnienia biorąc pod uwagę że ostatnie opakowanie nie było przyjmowane regularnie. Test będę robić w przyszłym tygodniu . Czytałam, że należy go zrobić 10 dni po odbytym stosunku. Pytam jak wygląda procedura zamówienia tabletki poronnej aby być przygotowana na wszystko.
Hej :) jeśli będziesz zamawiała z whw to poproś o nierejestrowana przesyłkę.. podobno nigdy takiej nie zatrzymano, jeśli gdzieś utknela to z powodu poczty polskiej.. mi pierwszą przesyłkę przesłalo whw rejestrowana i utknela w UC i wysłano mi druga na którą czekam sobie teraz..ale tak jak poprzedniczka.. najpierw potwierdź ciąże i nie stresuj się za wczasu..wszystko zdążysz skoro już tak wcześnie działasz:)
(19-06-2019, 15:53)Krolanna napisał(a): [ -> ]Hej :) jeśli będziesz zamawiała z whw to poproś o nierejestrowana przesyłkę.. podobno nigdy takiej nie zatrzymano, jeśli gdzieś utknela to z powodu poczty polskiej.. mi pierwszą przesyłkę przesłalo whw rejestrowana i utknela w UC i wysłano mi druga na którą czekam sobie teraz..ale tak jak poprzedniczka.. najpierw potwierdź ciąże i nie stresuj się za wczasu..wszystko zdążysz skoro już tak wcześnie działasz:)
Dziękuję kochana. Czy nie zarejestrowaną przesyłkę mogę zamówić na adres domowy? Czy długo będę czekać?
Nierejestrowana do domku do skrzynki :) A z tym czekaniem różnie.. przeczytałam chyba wszystkie wątki i różnie to bywało..niektorym szło 4,5 dni..7 dni.. A niektórym nawet więcej niż 14 dni.. Ale zasada jest taka że jeśli nie dojdzie w ciągu 14 dni, whw wysyłają kolejną.. niestety czekanie najgorsze:/ wiem po sobie.. czekam od piątku na swoją nierejestrowana więc przekonam się ile moja będzie szła:) ale oby doszła po prostu:)
(19-06-2019, 15:23)Stokrotka87 napisał(a): [ -> ]Hej . Mam problem otóż zdarzyło mi się, że parę razy zapomniałam tabletki antykoncepcyjnej przyjąć. Uprawiałam seks z moim partnerem i doszło do wytrysku. Ostatnia tabelkę wzięłam w czwartek. Seks uprawialiśmy w niedzielę więc powinnam najpóźniej  w poniedziałek dostać okres. We wtorek rozpoczęłam kolejne opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Okresu nadal brak. Wiem że już za późno na awaryjna antykoncepcję. Nie chce mieć dzieci. Mój partner już ma i nie będzie chciał ich więcej. Nie jestem gotowa na macierzyństwo i nie posiadam rodziny która mi pomoże. Proszę powiedzcie mi co mam robić,? Czy mogę zamówić z ogranizacji tabletki poronne czy urząd celny mi tego nie zatrzyma? Czy mam zamawiać na adres domowy? Proszę pomóżcie
Stokrotka najpierw musisz potwierdzić ewentualną ciążę.
Zarobiłam już dwa testy dwa negatywne wyniki.... I nadał nie mam okresu
Stron: 1 2