Kobiety w Sieci

Pełna wersja: Brak miesiączki po 8 tygodniach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam, akcja miała miejsce 22 kwietnia br. Do chwili obecnej nie mam miesiączki i zaczynam się martwić. Akcja przebiegła pomyślnie bez żadnych komplikacji , hcg spadło. Test po 3 tygodniach od akcji negatywny, po 6 tygodniach też negatywny A po miesiączce ani śladu,  dodam że od 25 kwietnia ( czyli 3 dni po akcji ) stosuje antykoncepcję A mianowicie plastry. Powinnam się już wybrać do lekarza? Co mam mu powiedzieć  ?
Powiedz jak jest po prostu. 22 kwietnia poroniłaś i resztę to co napisałaś.
tak, nie powinien dopytywac o szczegóły

a nie pomyslałaś, ze okresu nie masz z powodu aktykoncepcji?
Myślisz że z powodów plastrów nie pojawia się miesiączka? Myślałam żeby poczekać jeszcze kilka dni, kurczę doradzcie coś :(
myśle ze to możliwe, to moze byc jeden z powodów ale czekać potrzeba
moze z jeden cykl
Jeśli nie dostaniesz podczas następnej przerwy idź do lekarza.
Ja też tak mialam,a nawet dłużej nie mialam okresu,okolo 10 tygodni po akcji dostałam,ale krwawienie było bardzo skąpe,myślę,ze nie masz co się martwic.
(16-06-2019, 11:59)Rawka napisał(a): [ -> ]Ja też tak mialam,a nawet dłużej nie mialam okresu,okolo 10 tygodni po akcji dostałam,ale krwawienie było bardzo skąpe,myślę,ze nie masz co się martwic.

Czy możesz się do mnie odezwac prywatnie? Ja jestem przed akcja...
(13-06-2019, 18:25)Martmart napisał(a): [ -> ]Witam, akcja miała miejsce 22 kwietnia br. Do chwili obecnej nie mam miesiączki i zaczynam się martwić. Akcja przebiegła pomyślnie bez żadnych komplikacji , hcg spadło. Test po 3 tygodniach od akcji negatywny, po 6 tygodniach też negatywny A po miesiączce ani śladu,  dodam że od 25 kwietnia ( czyli 3 dni po akcji ) stosuje antykoncepcję A mianowicie plastry. Powinnam się już wybrać do lekarza? Co mam mu powiedzieć  ?

Cześć, ja jestem przed „akcja”. Czy możesz mi powiedzieć skad mam uzyskać odpowiednie tabletki...? Nie wiem gdzie mam szukać. Nie ufam tym wszystkim ogłoszeniom :(
Womenhelp.org
Tam mozesz zamowic
Stron: 1 2 3