Czarny piątek
#11
Na nastepna bede i ja. Przywioze ze soba wieksza ekipe
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#12
Czytam, że szacuje się liczbę demonstrujących na ok 55 tys. To ponad 2x więcej niż w październiku 2016 boisie

oklasky oklasky oklasky

https://wiadomosci.wp.pl/bylam-na-czarnym-piatku-w-warszawie-oto-co-zobaczylam-6233450712602753a
Odpowiedz
#13
Dzis czytalam ze w warszawie bylo 90 tys
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#14
Powiem Wam, ze ludzi było duzo, bardzo duzo. Bylam zaskoczona i dumna. Dumna z solidarnosci. Nie tylko kobiet, bo w marszu szli i mezczyzni, i dzieci, i psy nawet :) Dumna, ze jest jeszcze nadzieja w tym kraju, ze sa ludzie myslacy racjonalnie, bez fanatyzmu. I, ze jest tych ludzi tak duzo. Co prawda z poziomu jezdni nie bylam w stanie ocenic tego ogromu, ale slyszalam jak ktos w tlumie mowil, ze w momencie, gdy czolo marszu doszlo pod siedzibe pis to koniec byl pod domem handlowym smyk, a to jest kilka kilometrow. Strasznie sie ciesze, ze tam bylam.
Odpowiedz
#15
Mam pytanie (retoryczne)


Załączone pliki Miniatury
   
Umysł jest jak spadochron. Jeśli nie jest otwarty nie działa
Odpowiedz
#16
Przecież oni twierdza, ze ciąże tez sa ich. Co wiecej. Pacjentami sa te ciaze.
Odpowiedz
#17
Matka nie ma za co :) mówiłam ze mimo chwilowej przerwy w udzielaniu się na forum na demonstracje idziemy i będziemy raportowac :) mój facet był bardzo szczęśliwy bo mógł porobić zdjęcia które wam wrzuciłam a poza tym nigdy nie był na demonstracji haha. W Szwecji nie ma powodów do protestów za bardzo ;) wracam w poniedziałek buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości