Witaj! Rejestracja

Głos Kobiet w Sieci

Witaj na naszym forum. Zanim napiszesz pierwsze słowo zapoznaj się z naszym regulaminem http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2. Pamiętaj, jeśli przyszedłeś/przyszłaś tutaj aby naruszać nasz spokój, obrażać nas czy próbować dyskutować z naszymi przekonaniami twoja bytność tutaj zostanie natychmiast zakończona. Nie chcemy dyskusji ideologicznych. Nie chcemy rozmów czy postępujemy słusznie czy nie! Nie chcemy oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! (June 16, 2016)

Prosimy, przeczytaj najpierw ten dział: http://www.maszwybor.net/forumdisplay.php?fid=83 Jeśli jesteś pewna, że nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, załóż wątek. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego dublowania tematów. (August 17, 2016)


Przesłuchanie
#31
Ale co nie działa? I czemu się nie upominać?
Odpowiedz
#32
Usłyszałam, że jeśli nie odbiorę awiza, nic nie odpiszę to nic mi nie grozi. Taką dostałam poradę od jednej organizacji. Trochę się zdziwiłam docierając do tego wątku :)
Odpowiedz
#33
Tak czy inaczej nic ci grozi, bo nie łamiesz prawa :)
Odpowiedz
#34
Napisałam maila do administracji, bo nie mogę za bardzo opisać dokładnie na forum swojej sytuacji.
Odpowiedz
#35
Poza tym twoja przesyłka jest zatrzymana w Warszawie, a cyrki z przesłuchaniami odwalał jak dotąd tylko Pruszcz Gdański
Odpowiedz
#36
Odpowiem ci dzis na mail.
Nie chcemy dyskuzji ideologicznych, rozmów czy postępujemy słusznie czy nie, oceniania nas! Dlatego uważnie dobieraj słowa! http://www.maszwybor.net/showthread.php?tid=2
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości