Przesłuchanie
#41
Pani Policjant na przesłuchaniu te kilka miesięcy temu rozmawiała w trakcie z prokuratorem, który rzekomo powiedział jej, że listownie jest to niezgodne z prawem, co innego jakbym sama to przywiozła. I że to na 100% podchodzi pod artykuł ustawy o tej treści co wyżej napisałam.
Odpowiedz
#42
Nie ma interpretacji ktora mowi co to przywoz a sama ustawa tego nie definiuje. Tu jest luka prawna a jak jest to każdy może ja rozumiec inaczej. Druga sprawa zeby moglo dojsc do popelnienia wykroczenia to musialabys komus odsprzedac a tego nie robisz zamawiajac na wlasny uzytek.
Trzecia jak to bylo kilka miesiecy temu i do tej pory nikt sie do ciebie nie odezwal to nie ma sprawy dalszej. Zostala umorzona.
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#43
Ja byłam przesłuchiwana w tym roku po zatrzymaniu paczki z wow przez Pruszcz i policjant który mnie przesłuchiwał powiedział od razu, że sprawa do umorzenia.
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
#44
(08-05-2018, 16:39)mishon napisał(a): Ja byłam przesłuchiwana w tym roku po zatrzymaniu paczki z wow przez Pruszcz i policjant który mnie przesłuchiwał powiedział od razu, że sprawa do umorzenia.
U mnie też Pruszcz. :/
Odpowiedz
#45
Ahhhh ten Pruszcz szok Ale tak jak pisze Matka skoro jest cisza to znaczy, że sprawa umorzona ;)
Nie oceniaj ludzi. Szanuj wszystkich bez wyjątku.
Odpowiedz
#46
(08-05-2018, 17:37)asiul666 napisał(a):
(08-05-2018, 16:39)mishon napisał(a): Ja byłam przesłuchiwana w tym roku po zatrzymaniu paczki z wow przez Pruszcz i policjant który mnie przesłuchiwał powiedział od razu, że sprawa do umorzenia.
U mnie też Pruszcz. :/
asiul666 i co to była za przesyłka?
Odpowiedz
#47
asiul666 w poście napisała że była to przesyłka z wow.
Odpowiedz
#48
Dziś dostałam awizo z sądu. Dotychczas nic. Czy to możliwe, że umorzenie postępowania przyszło mi z sądu, czy przyszłoby z prokuratury? (sąd w Gdańsku, UC w Pruszczu, wiem od koleżanki pocztowej). Czy spodziewać się, że to coś innego?
Odpowiedz
#49
Prawdopodobnie o skonfiskowanie przesylki
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#50
Wcześniej dostałam list z prokuratury u mnie w mieście (200km od Gdańska), teraz z sądu z Gdańska, dzizas... -_- a to wszystko 9 miesięcy później :/
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości