Dzień po owulacji
#41
Hej to ja Mart88 pisze z drugiego telefonu, bo zostawiałam w domu. Wiecie co naczytałam się o tej ellaone, że teraz mam chopla, że hej bo 6 grudnia dostałam okresu cykle ma 27/29 dni . i we środę spółżyłam ( ubzdurałam sobie, że mogę i jest bezpiecznie ).... na drugi dzień oprzytomniałam, że mogło to być dzień owulacji lub po ... dziś koło 11 przyjęłam tą tabletkę. i wszędzie prawię niby to zawodzi.... i teraz 28 grudnia się odruchowo zapisałam na wizytę u lekarza czy 6 dni przed planowaną miesiączką może mi lekarz powiedzieć czy będzie za chwile okres ?
Odpowiedz
#42
Wiesz co.... Przestań sie w końcu nakręcać. Owszem ella one czasem zawodzi. Zdarza sie. No cóż... Życie...
Poczekaj spokojnie do miesiączki. Jeśli sie nie pojawi zrob test. Teraz to nie ma juz co gdybac.
Odpowiedz
#43
W sumie się pierdyk..... nie czytam nic.... poczekam do 4 stycznia łącznie i wtedy będę się martwić. Z resztą matka moja o dziwo powiedziała, że jest w stanie mi ewentualnie pomóc i załatwić receptę jak już coś ..... daję na wstrzymanie .
Odpowiedz
#44
No wreszcie...
Super, ze masz taki dobry kontakt z mamą. Bedzie dobrze buziak
Odpowiedz
#45
No mam, bo miała żal że dwa lata temu jej nie powiedziałam i z resztą przed wszystkim prawie ukryłam. I to odchorowałam tak, że skończyło się wizytami u psychologa i psychiatry. Poczekam bo mogłam być przed stosunkiem już po owulacji ( tak mi się wydawało po śluzie lub tego dnia mieć. Nie wiem. Przemyślałam sprawę i powiem mężowi bo on do tej pory nie wie, wolę żeby wiedział.
Odpowiedz
#46
Mija tydzień od wzięcia tej elleone. I powiem Wam, że po wzięciu tego 2 h po do teraz mam cały czas bóle miednicy jakby bóle menstruacyjne a także musiałam wkładki higieniczne zmieniać. Fakt faktem przez 2 doby miałam problem ze stawami a od 2 dni czuje, że jakbym miała wrażliwe piersi ( od dawna tak nie miałam heh) no i krostki na buzi mam tak jakby świadczyło to, że miałby się okres niedługo u mnie się zacząć niby....w sumie czuje na ciele wariacje związane z hormonami ... powinnam za tydzień mieć okres ale świadoma jestem, że mogło dojść albo do przesunięcia lub wiadomo ( nie biorę tego pod uwagę) ale Kobietki mi odp na emalie, że jeśli dojdzie do nieplanowego to mi pomogą .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości