Zaproszenie do udziału :)
#1
Information 
Z duża przyjemnością chcemy was poinformować, iż bierzemy udział w badaniu (jako grupa partnerska z WHW) mającym na celu zebranie informacji o wsparciu jakie otrzymałyście, o  doświadczeniach i refleksji związanymi  z procesem aborcji.  

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić was do udziału w tym badaniu. Rozmowa zajmie około jednej godziny i będzie zaplanowana tak aby wam pasowało najlepiej.

Dzieki możliwości zebrania waszych opinii i doświadczeń mamy możliwość poprawienia doświadczeń innych kobiety wykonujących aborcję w przyszłości.

Otrzymasz gratyfikację w postaci doładowania telefonu kwotą 50 zł

Jesteś zainteresowana? napisz tutaj lub w wiadomosci prywatnej bezpośrednio do mnie
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#2
eee ja mam na abonament ;)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#3
dla tych abonamentowych mamy możliwość wymiany :p na coś innego

poza tym Junka, z przykrością musze powiedzieć/napisać, że nie łapiesz się na tą przyjemność beczy

ale pogadam z toba poza konkursem :D więcej niż godzinę :D
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#4
:( beczy :(


???? poza :) ok ! usatysfakcjonowana ;)
Nie wyrażam zgody na kopiowanie i wykorzystywanie na innych serwisach lub stronach internetowych zdjęć i treści mojego autorstwa. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.Nr 24,poz.83).
Odpowiedz
#5
A kto sie 'lapie'? :D
Odpowiedz
#6
Kobiety, ktore przeprowadzily aborcje farmakologiczna w ostatnich trzech miesiacach.
Odpowiedz
#7
Jak bedzie 3 miesiace i "jeden" dzien to tez zapraszamy :D
Odpowiedz
#8
Ja generalnie mogę wziąć udział, tylko zastanawia mnie jak mniej więcej będzie wyglądala rozmowa, no kto ja ze mna przeprowadzi?
Odpowiedz
#9
Wysylam prv :)
Odpowiedz
#10
Isagirl, czekam na kontakt, bo Matka pisala mi, ze nie moge z Nia rozmawiac tylko z Toba :( :D
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości