Plastry antykoncepcyjne Evra
#21
Ktos w koncu powinien pomyslec o tabletkach dla faceta a nie wiecznie my trujemy Nasze piekne ciala...
Odpowiedz
#22
ubaw aga jakby facecie mieli łykać tabsy to w ciągu paru lat byśmy się niesamowicie rozmnozyli.
Podwiazac ich. ubaw ale pewnie się nie dadzą. Hehe.;) .
Odpowiedz
#23
Supciu wreszcie wybrałam się do gina. Po badaniach porozmawiałam z lekarzem o antykoncepcji. Zapytałam o spiralę, ale on nie zakłada nawet prywatnie ponieważ uznał to za kłopotliwe. Widziałam że się waha, patrząc na fotel ginekologiczny, powiedział: nie to że nie umiem. Mam wrażenie że gdybym go ładnie poprosiła- zrobiłby wyjątek. Zaproponował tabletki, krążki, plastry. Powiedziałam że plastry odpadają bo słyszałam że to najgorszy shit, a on na to że według niego to lepsza metoda od tabletek, że są proponowane kobietom u których pigułki były źle tolerowane i że omijają przewód pokarmowy oszczędzając wątrobę. Wobec tego mówię: No to proszę :-/ No nic- spróbuję i zobaczę. Może akurat...
Jakoś takiego wielkiego ciśnienia na tą spiralę nie mam, ponieważ kiedyś już miałam i niedobrze to wszystko się skończyło. Biorąc hormony mam wrażenie że robię sobie tym krzywdę. Najbardziej skłaniałabym się ku sterylizacji, ale jest to dość nie mały wydatek i póki nie pracuję, to nie ma mowy :( A w ogóle stary by mi nie pozwolił. Mówi, że jak już to on prędzej się temu podda niż mi na to pozwoli beczy Ale życie pisze różne scenariusze... Choć o rozstaniu nawet nie myślę, to wiem że takie rzeczy się zdarzają. Ja nie chcę już mieć dzieci, a on... Ja wiem że on by jeszcze chciał. Ale się rozpisałam:)
Odpowiedz
#24
Samosiu co do miejsca przyklejania to z tego co pamiętam na ulotce masz dokładnie napisane gdzie można przyklejac i chyba tam było że omijać miejsca z delikatna skórą i chyba o zwiększonej grubości tłuszczu np podbrzusze
generalnie może i omijają żołądek ale skutki uboczne takie same jak po tabsach
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
#25
no i był czas ze po plastrach sporo dziewczyn sie u nas znalazło
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#26
No cóż... Nie ma środka który da mi 100%, chyba że wstrzemięźliwość :(
Odpowiedz
#27
Samosiu. Wstrzemięźliwość to nie jest wyjście. To nie ludzkie.
Ja z tych wszystkich metod hormonalnych, jakbym musiała wybierać, wybrała bym ten ring.
Plastry mają za dużo hormonów, a mój gin przekonywał mnie że ringi działają tylko miejscowo.
Odpowiedz
#28
Jakoś nie jestem przekonana :-/ hehehe :D Dziwnie by chyba z tym było :D spróbuję tych plastrów, a jak nie przypasują, to zmienię na ringi. Mam już ustaloną wizytę za miesiąc, więc będę już wiedzieć jak na mnie działają plastry.

Chciałabym jeszcze zapytać jak to jest z wchłanialnoscią. Czy tak samo jak w przypadku pigułek nie powinno się pić dziurawca? Czy antybiotyki osłabiają działanie?
Odpowiedz
#29
Renia może i działa miejscowo ale po ringu plamiłam na zmiane z krwawieniem przez 2 miechy
jak sobie już odparzyłam "małą" od podpasek no bo przy ringu nie wolno tamponów wylot miały szybciej od plastrów
COCO JAMBO I DO PRZODU ubaw
Odpowiedz
#30
Jutro czeka mnie pierwsza zmiana plastra i choć samopoczucie ogólne jest ok, to po nocach spać nie mogę bo wkręcam sobie zakrzepicę beczy Obczytuję informacje na temat większego prawdopodobieństwa wystąpienia owej choroby przy używaniu plastrów. Naprawdę spędza mi to sen z powiek beczy
Są tabletki przy których wystąpienie zakrzepicy jest mniejsze- które to są?
Poza tym miałam biegunkę przez pierwsze 3 dni po przyklejeniu plastra i choć w ulotce napisane jest że biegunka nie ma wpływu na antykoncepcyjne działanie plastra to jakoś nie mogę się przełamać :(
Myślę że nawet gdyby nie biegunka, to i tak nie mogę, po prostu nie mogę beczy A stary gumek nie chce i błędne koło się zamyka.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości