Medyczne standardy opieki okołoporodowej - co z nimi dalej będzie?
#1
Dziewczyny co sądzicie o tym? Wierzyć zapewnieniom ministra Radziwiłła, że te standardy się nie zmienią?
Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Jak przebiegały Wasze porody? Czy byłyście dobrze traktowane w trakcie pobytu w szpitalu?

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-opieka-okoloporodowa/opieka-okoloporodowa/news-kto-zadba-o-rodzace-polki-interes-lekarzy-a-dobro-kobiet,nId,2352794
Koliber potrafi latać do tyłu, ucząc nas, 
że możemy spojrzeć wstecz w naszą przeszłość ale ciągle musimy iść naprzód.
Odpowiedz
#2
No glosno o tym , glosno. Ale wg mnie jak standardy zostanie zniesiona to i tak sie nic nie zmieni, bo mimo ze do tej pory jakas tam niby opieka okoloporodowa funkcjonowala to i tak na porodowce kobiety byly traktowane jak maciory.
Odpowiedz
#3
(22-02-2017, 12:04)isafgirl napisał(a): mimo ze do tej pory jakas tam niby opieka okoloporodowa funkcjonowala to i tak na porodowce kobiety byly traktowane jak maciory.
Dlatego właśnie jestem ciekawa Waszego doświadczenia w tej kwestii. Bo z życia bliskiej rodziny znam kilka naprawdę przykrych historii, jak kobiety były traktowane na porodówce w szpitalu :(
Koliber potrafi latać do tyłu, ucząc nas, 
że możemy spojrzeć wstecz w naszą przeszłość ale ciągle musimy iść naprzód.
Odpowiedz
#4
Niby nikt mi krzywdy nie zrobil, ale jak sie zdecyduje na kolejne dziecko to pojde ridzic do prywatnej kliniki.
Odpowiedz
#5
(22-02-2017, 12:46)isafgirl napisał(a): jak sie zdecyduje na kolejne dziecko to pojde ridzic do prywatnej kliniki.
Również rozważam taki plan na przyszłość, jeśli zdecyduję się kiedyś na dziecko.
Ciekawa jestem jakie są koszta takiego porodu i hm jakie 'kryteria' trzeba spełnić by się w takiej klinice znaleźć? Po prostu można się zapisać, zapłacić i po sprawie?
Koliber potrafi latać do tyłu, ucząc nas, 
że możemy spojrzeć wstecz w naszą przeszłość ale ciągle musimy iść naprzód.
Odpowiedz
#6
Kryteria sa takie, ze jak masz 10 tysi to rodzisz po ludzku :)
Odpowiedz
#7
Zaczynam odkładać na poród :D jak nie dojdzie nigdy do skutku to chociaż pieniądze zostaną ubaw
Koliber potrafi latać do tyłu, ucząc nas, 
że możemy spojrzeć wstecz w naszą przeszłość ale ciągle musimy iść naprzód.
Odpowiedz
#8
Kupisz se jakies dobre szmatyvw butiku ubaw
Odpowiedz
#9
Koszulkę z napisem 'matka roku' ubaw
Koliber potrafi latać do tyłu, ucząc nas, 
że możemy spojrzeć wstecz w naszą przeszłość ale ciągle musimy iść naprzód.
Odpowiedz
#10
http://www.politykazdrowotna.com/16191,prof-chazan-opracuje-standardy-opieki-okoloporodowej#.WLBkGn5bc5M.facebook

czyli same dobre zmiany ;/
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości