Kobiety w Sieci
#1
Moje kochane dziewczeta!
Ostatnimi czasy wiele sie dzieje i nie nadarzam na wszystkich frontach byc obecna.
Forum jest bylo i bedzie zawsze miejcem dla mnie ulubionym ale to nie wystarczy zeby Kobiety w Sieci byly widzalne w sieci.
Musze bywac na konferencjach, pisac na blogu (ktory strasznie zaniedbalam), pisac na fb.
Doba zaczyna byc za krotka.

Potrzebuje waszej pomocy!
Szukam chetnych do wspolpracy przy publikowaniu i komentowaniu tresci na naszym blogu i fb. Również do reprezentacji nas w trakcie różnych wyjazdow czy wystapien.
Ktora z was chcialaby rozwazyc propozycję?
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#2
No niestety ja tez mam ostatnio bardzo mało czasu i mniej tu jestem, ale np. Z blogiem i fb mogę pomóc.
Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o wyjazdy i wystąpienia to u mnie krucho z czasem, ale mogłabym spróbować coś napisać.
Odpowiedz
#4
To i tak mega duzo. Dzieki dziewczyny. Odezwijcie sie na fb do mnie
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#5
dla tych co nie czytały artykułu w wysokich obcasach
zrobiłam zrzut na blogu
zapraszam do czytania
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#6
Przeczytałam wpis na blogu jest świetny. Artykul rowniez Szkodaa ze nasz rząd myśl I inaczej .!
Odpowiedz
#7
Matka, ja wam tez moge pomoc. Jesli potrzebujecie kogos od pisania to zgłaszam się na ochotnika. Jak się mozna z Tobą skontaktować ? Pisać na FB Kobiety w Sieci?
Odpowiedz
#8
Wyslac do mnie wiadomosc na moje konto fb
Szukaj Justyna Wydrzynska
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz
#9
Napisane:)
Odpowiedz
#10
Drogie, potrzebuje pomocy!
szukam nadal chetnych do pracy, aby wspierać mnie przy wykonywaniu różnych rzeczy czy to na forum czy na fb i blogu.
Konkrety:
- potrzebuję kogos lub wasz wszystkich do wymyślania haseł na grafiki, hasla związane z aborcja
- kogoś do pisana tekstów, kometowania tego co prasa pisze na temat aborcji
- kogos kto będzie wyszukiwał na roznych portalach informacji co publikuja media na swoich stornach o aborcji
- oraz kogoś kto będzie przeczesywac storny any-choice.

pomożecie? znajdzie sie ktoś kto mógłby mi pomóc? ja już nie daje rady :)
Potrzebujesz kontaktu telefonicznego, dzwoń na numer 22 29 22 597, 725 892 134, 737 769 715
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości